Costa Blanca Syd, Vega Baja (Costa), Los Montesinos
REF 3058734
Villaprojekt beliggende i La Herrada området, et boligområde i Los Montesinos kommune. Få minutters kørsel nord for området, ligger Ciudad Quesada, og de fantastiske strande i Guardamar. Kun 5 minutters kørsel syd for området, ligger Torrevieja og den brede vifte af servicefornødenheder.
Projektet byder på villaer fordelt på to etager, med 3 soveværelser, 2 badeværelser, og et gæstetoilet. Stueetagen består af en stor dagligstue, som forbinde det moderne køkken med stuen og spisestuen, med adgang til terrassen. Der findes også et en-suite soveværelse og gæstetoilet på denne etage. På 1. sal findes der 2 soveværelser, et badeværelse, og en stor terrasse.
Udeområdet inkludere en parkeringsplads, have med kunstgræs, og en privat swimmingpool.
Det er muligt at tilbygge en tagterrasse til disse villaer.
See more...
ANDRE DETALJER
Costa Blanca Syd, Vega Baja (Costa), Los Montesinos
Los Montesinos er en mindre traditionel landsby på Costa Blanca Syd med beliggenhed kun 5 minutters kørsel til Torrevieja. Med et bredt udvalg af servicefaciliteter, omgivet af marker og kun kort afstand til stranden, er dette et perfekt lokalitet til dem der ønsker en bolig i Spanien til ophold hele året.
Se vores boligudvalg i Los Montesinos
Vil du se den og andre muligheder?
Planlæg et besøg og se det selv!